niemowlę w wózku spacerowym
Trendy

Wózek Recaro Citylife dla aktywnych rodzin

Wózek Citylife marki Recaro to doskonały wybór dla aktywnych rodzin. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat jego parametrów.

Kompaktowe składanie i lekkość

Wózek Citylife marki Recaro (https://www.recaro-kids.pl/citylife.html) wyposażony został w mechanizm składania jedną ręką, co bardzo usprawnia proces codziennego korzystania z wózka. Wózek po złożeniu jest bardzo kompaktowy i nie zabiera zbyt dużej ilości miejsca. Dzięki temu można go bez przeszkód przewozić w bagażniku, a także przechowywać. Oprócz tego jest niezwykle lekki, dlatego przenoszenie go nie powinno nikomu sprawić problemów.

Funkcjonalność

Wózek marki Recaro charakteryzuje się również wyjątkowo wysokim poziomem funkcjonalności. Wyposażony został w efektywnie działające hamulce typu Push-Push, a jego przednie koła mają możliwość blokady. Wózek jest dość prosty w obsłudze i można w nim znaleźć dodatkowe akcesoria. Akcesoria do nosidełek w tym modelu obejmują takie produkty jak osłona przeciwdeszczowa oraz kubek. Oprócz tego dostępna jest także odpowiednio wyprofilowana barierka.

Wygoda użytkowania

Wózek Recaro Citylife jest bardzo wygodny dla dziecka, które na co dzień w nim podróżuje. Siedzisko w wózku jest ergonomiczne, dzięki czemu jest tak komfortowe dla dziecka. Oprócz tego istnieje możliwość regulowania podparcia pleców oraz nóg, co sprawia, że można je w dowolny sposób dostosować do potrzeb dziecka oraz jego preferencji. Dziecko może podróżować wózkiem na siedząco, ale także przespać się, jeśli taka będzie jego potrzeba na dany moment. Wygodna pozycja spoczynkowa to zdecydowana zaleta tego modelu wózka.

W tym dziale  Zauroczenie elegancją: Najpiękniejsze suknie wieczorowe

System podróżny

Wózek wyposażony jest w bardzo efektywnie działający system podróżny 3 w 1. Złożony jest on z takich elementów jak siedzisko, nosidełko, a także gondola. Dzięki szerokiej dostępności różnych rozwiązań możliwa jest bardzo duża mobilność podczas codziennego korzystania z wózka. Dzięki wybraniu rozwiązania 3 w 1 przez dłuższy czas można używać tego samego modelu wózka, co na pewno będzie sporą oszczędnością w budżecie domowym. W zestawie z wózkiem sprzedawane są dedykowane adaptery, które ułatwią montaż poszczególnych rozwiązań.

Amortyzowane koła

W wózku Citylife można również znaleźć łożyskowane koła z pełnym zawieszeniem. Dzięki nim wózek ma odpowiednią amortyzację oraz podczas jazdy niwelowane są niekorzystne wstrząsy. Dzięki wdrożeniu tak efektywnego rozwiązania możliwe jest prowadzenie wózka po zróżnicowanych terenach, zarówno w mieście, jak i poza nim. Koła wózka są odporne na przebicie, ponieważ są stworzone z wysokiej jakości materiałów.

Bezpieczeństwo

Podróżowanie wózkiem Citylife marki Recaro jest bardzo bezpiecznym rozwiązaniem dla każdego dziecka. Wózek jest wyposażony w specjalną barierkę ochronną, która zapobiega przemieszczaniu się dziecka. Natomiast w tapicerce zawarte są specjalne otwory wentylacyjne, dzięki którym ułatwiona jest cyrkulacja powietrza, a dziecko ma zapewniony odpowiedni dostęp do świeżego powietrza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *