Trendy

Top 5 rzeczy, które znajdziesz w każdej damskiej torebce

Każda kobieta nosi ze sobą torebki skórzane lub plecak, w których przechowuje niezbędne rzeczy. W takim dodatku mieści się tylko portfel, lecz także kosmetyki, chusteczki, książki, tabletki przeciwbólowe itd. Co powinno się znaleźć w tej kopalni skarbów, a co można wyrzucić?

Damskie torebki skórzane i ich tajemnice

Im większa torebka, tym więcej rzeczy do niej wpakujemy. Dużo kobiet nosi wysokiej jakości torebki skórzane, które są wytrzymałe i wiele można do nich wpakować. Chcąc oszczędzać kręgosłup, warto ograniczyć się do tylko do niezbędnych drobiazgów. Dzięki temu łatwiej znaleźć to, czego szukamy, a w torebce panuje porządek. Najważniejszy jest portfel, do którego trzeba zapakować zapasową gotówkę. Obecnie w większości miejsc można płacić kartą, więc nie trzeba brać dużej kwoty, ale przydadzą się drobne, gdy trzeba będzie zapłacić na przykład za parking. Pamiętać trzeba także o ładowarce do telefonu. Jeśli w ciągu dnia będziemy dużo rozmawiać przez telefon, może się zdarzyć, że telefon się rozładuje i będziemy mieć problem. Warto wrzucić także małą przekąskę, która uratuje nas w sytuacji nagłego głodu – wystarczy paczka orzechów, suszone owoce albo batoniki zbożowe. Nie zapomnijmy również o wilgotnych chusteczkach, które pozwolą cało wyjść z niejednej opresji, na przykład usunąć plamę ze spodni.

W tym dziale  Najnowsze trendy wśród letnich butów damskich: Znajdź idealne buty na lato

Skarby ukryte w damskich torebkach skórzanych

W torebce warto mieć kilka podstawowych kosmetyków, dzięki którym poprawimy makijaż, gdy zdarzy się mały wypadek, np. rozmazany tusz. Kosmetyczka, którą zabieramy ze sobą każdego dnia do pracy, szkoły lub na uczelnię powinna być niewielka, pojemna, lekka oraz nie zajmować zbyt wiele miejsca. W takiej kosmetyczce warto nosić ratunkowy zestaw kosmetyczny, czyli balsam do ust, szminkę lub błyszczyk, puder prasowany, krem do rąk i niewielki flakonik perfum. Zwracajmy uwagę na rodzaj zapięcia saszetki i starajmy się wybierać modele, które są zapinanie na zamek – uchronimy wnętrze torebki lub plecaka przed przypadkowym zabrudzeniem. Kwestia wyboru wzoru, kształtu i materiału kosmetyczki pozostaje indywidualna, choć kobiety ceniące sobie wyszukany styl i elegancję sięgają najczęściej po modele wykonane z naturalnej skóry, które są najbardziej wytrzymałe.

Portfele damskie w torebkach skórzanych – co wybrać? 

Klasyczne portfele damskie są wykonywane ze skóry naturalnej, a ich krój jest prosty i tradycyjny. Taki portfel pomieści karty bankomatowe oraz te zniżkowe do wielu sklepów. Wprawdzie teraz wiele sklepów ma specjalne aplikacje, więc wystarczy pokazać telefon, by pracownik zeskanował numer karty, ale przecież smartfon może się rozładować czy zawiesić. Można kupić bardziej wymyślny model portfela, ale trzeba się zastanowić, czy spełni nasze wymagania i czy zmieścimy w nim wszystko, co chcemy nosić. Jeśli mamy kilka kart, wybierzmy portfel z wieloma przegródkami.

W tym dziale  Trendy biżuteria

Torebki skórzane skrywają wiele tajemnic. Warto wybrać taki model, w którym bez problemu zmieści się portfel, kosmetyczka i inne niezbędne drobiazgi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *