Stylowy poradnik

Moda na zimowe kreacje

W tutejszym okresie zima jest słaba w porównaniu do poprzednich. Temperatura powyżej zera, praktyczny brakopadów deszczu czy nawet śniegu. Ten ogół sprawia, że czujemy zbliżającą się cieplejsze dni. Taka maniera zimy posiada również swoje minusy. Nasze układy są w wyższym stopniu uległe na bakterię oraz wirusy, co sprawia, że warto przygotować się na zdrowe przejście zimy.

Do aktualnej pogodymoda musi się dostosować. Założenie gorącego czy kolorystycznie dobranego płaszcza może nie starczyć. Co warto zakładać, żeby wyglądać jednocześnie szykownie i nie przeziębić się?

W okresie ciepłej zimy, którą obecnie mamy warto zatroszczyć się o odpowiedni strój bezpieczny na każdą porę dnia. Warto zatem ubierać się na tzw. „cebulkę”. Unikniemy w ten sposób przegrzania, a marznięcia rano czy wieczorem. Z przykrością muszę stwierdzić-ocieplane buty czy grube płaszcze nie będą zdatne w tutejszym sezonie. Warto zainwestować w kurtki termiczne, jakie jednocześnie grzeją jak i posiadają funkcje cyrkulacji powietrza.

W tutejszym roku ewidentnym szykiem mody są wystylizowane kurtki z brązowymi elementami. W formie długiej jak również do pasa kurtka pozwala mieć wygląd za każdym razem czysty. Na rzecz kobiet, które lubią więcej kolorowych elementów istnieje idea oparta na modnych załącznikach. Czapki, szale oraz rękawiczki nie musza być czarne by pasować do pozostałych elementów ubioru. Warto zadbać o kreatywny strój, który stanie się niepowtarzalnym i unikalnym znakiem każdej kobiety.

W tym dziale  4 powody, dla których warto skorzystać ze SPA

Jakie propozycje dla Panów? W tym roku przeciw elegancji w postaci płaszcza staje sportowy szyk. Kolorowe kurtki wprost ze stoków narciarskich stały się weną do modnego trendu w miastach. Są one pragmatyczne i pasują do każdej okazji.

 

Moda męska

Co zatem dla panów? W tym roku przeciw elegancji w postaci płaszcza staje sportowe rozwiązanie. Kolorowe kurtki wprost ze stoków narciarskich stały się inspiracją do modnego trendu w aglomeracjach. Są one wygodne i pasują do każdej okazji.