Stylowy poradnik

Kolczyki z perłą dla modnych kobiet

Kolczyki z perłą to bardzo popularny rodzaj biżuterii wśród wielu kobiet, niezależnie od ich wieku. Z całą pewnością jest to bardzo modny produkt, który idealnie się prezentuje.

Perły Biwa

Kolczyki z perłą mogą być wykonane z pereł z różnych gatunków. Wśród nich bardzo dużą popularnością cieszą się wyroby wykonane z gatunku Biwa. Są one chętnie wybierane przez kobiety w różnym wieku. Tego rodzaju perły z całą pewnością charakteryzują się ponadczasową elegancją, dlatego nadają się dla wszystkich modnych pań. Są one odpowiednio trwałe i solidne, co sprawia, że są również odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Oprócz tego charakteryzują je bardzo fantazyjne kształty, które idealnie sprawdzą się w przypadku takich wyrobów jak kolczyki. Występują w zróżnicowanych barwach, wśród których można wymienić na przykład kolor lawendowy czy też biały lub różowy.

Perły Akoya

Wśród różnych rodzajów pereł można również wymienić perły z gatunku Akoya. Są one bardzo chętnie wybierane przez wiele pań, ponieważ bardzo dobrze prezentują się w formie kolczyków. Są to klasyczne perły o niepowtarzalnej elegancji. Mają one kulistą formę oraz są bardzo delikatne. Dzięki temu mogą z nich powstawać bardzo atrakcyjnie kolczyki, które idealnie sprawdzą się w przypadku modnych kobiet. Perły Akoya przepięknie się mienią, co sprawia, że zwracają uwagę wielu osób. Akoya to jedne z najbardziej klasycznych pereł o ponadczasowym charakterze. Mają one biały kolor, a ich obwódka może przybierać różne barwy. Wśród nich można wymienić różową, srebrną lub kremową.

W tym dziale  Buty na lato – sandały, klapki i japonki

Perły Tahiti

Kolczyki z perłą tworzone są również z takiego gatunku pereł jak Tahiti. Mają one morski charakter oraz stosunkowo grubą masę. Tego rodzaju kamienie są bardzo wyjątkowe, ponieważ mogą przybierać niepowtarzalne barwy. Wśród nich można przede wszystkim wymienić kolor czarny, ale także srebrny, purpurowy oraz grafitowy. Są tworzone tylko i wyłącznie przez naturę, dlatego cieszą się tak dużą popularnością wśród wielu osób. Tego rodzaju perły to kamienie o bardzo wysokich parametrach jakościowych. Dlatego idealnie będą się one prezentowały we wszelkiego rodzaju modnych kolczykach, które z powodzeniem mogą być noszone na bardzo różne okazje.

Perły Australijskie

Wśród różnych gatunków pereł można również wyróżnić perły Australijskie. Są to kamienie o stosunkowo dużych rozmiarach, dlatego idealnie sprawdzą się w przypadku większych kolczyków. Bardzo dobrze będą się prezentować zarówno ze złotem, jak i ze srebrem. Mają okrągły kształt oraz są wyjątkowo gładkie. Tego rodzaju perły nie są często spotykane, dlatego są tak bardzo cenne. Z całą pewnością każda kobieta marzy o posiadaniu kolczyków, które będą z nich wykonane. Perły Australijskie posiadają przepiękną barwę, która również może być bardzo zróżnicowana. Wśród podstawowych kolorów tych kamieni można wymienić biel, ale także beż oraz barwę brzoskwiniowo-pomarańczową.

 

W tym dziale  Kobieta w 2015

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *