Stylowy poradnik

Karnawał i moda

Karnawał to czas zabaw, balów, nieograniczonej ilości strojów oraz tańców. Rozpoczynający się wraz z dniem Trzech króli, kończy się na środzie popielcowej. Słowokarnawał pochodzi od łacińskiego carne vale co oznacza w wolnym tłumaczenie pożegnanie z mięsem. W dawnych czasach był to okres, jaki oznaczał zabawę na pożegnanie obfitegookresu.

Zatem jak najlepiej przygotować się na taką dawkę tańców oraz spotkań w gronie najbliższych?
Moda dla większej ilości facetów to nadal tajemnica, która wiąże się tylko z dopasowaniem pasującej koszulki do spodni. Kłopot ten jest bagatelizowany, jednak w towarzystwie zauważalny i często przytoczony.
Dla męskiego grona czytającego tego typu artykuł- faktycznie Panie oceniają nie tylko grubością portfela. Dla płci pięknej pierwsze wrażenie jest też kluczowe. Skutkiem tego dodatkowo ubiór panów w trakcie karnawału bazuje jednakowo na całkowitym dobraniu ubrań. W tutejszym sezonie wkładamy na dystynkcje scaloną z tonowanym luzem. Fuzja sportowych marynarek i dżinsów oraz trampek to godziwy zestaw dający proporcje klasy i luzu pozwalającego na należytą potańcówkę przez całą noc. Tego typu komplet wybieramy głównie do znajomych na tzw. prywatki. Gdy udajemy się na bardziej zorganizowaną zewnętrznie hulankę rodzaju bal karnawałowy, tego rodzaju odzienie nie godzi się. Należałoby zastanowić się nad w wyższym stopniu ceremonialnym założeniem. Garnitur to fundament, od czasu do czasu smoking. Warto zaznajomić się z zasadami obowiązkowymi na balu. Są one czasami tematyczne.
Jeśli założenia Panów wydają się za wszelkim razem rychłym i adekwatnym doborem to decyzje dziewczyn to czasami pasmo długich stylistycznych klap. Przede wszystkim pożądane byłoby przystąpić do przygotowania długo wcześniej. Średnio Panie spędzają więcej czasu, dlatego im prędzej takim nie gorzej. Jakie sugestie na ten sezon karnawałowy? Ostatecznie wsio co w kolorze czerwieni oraz pomarańczy . Wracające do łask stylistów będą szykiem mody. Warto zaopatrzyć się w sukienkę w oba kolory. Gdy jednak udajemy się na bal karnawałowy wskazane jest dostroić się w zgodzie ze strojem jaki nasz partner będzie miał na sobie. Gdy jest to bal otwarty to warto wyśrodkować stylizacje. Kiecki w kolorze czarnym mogą być ujęciem rodzajowym oraz banalnym równocześnie. Powinno się wyróżnić osobistą nieszablonowość przy równoczesnym stonowaniu stroju.

W tym dziale  Czym się kierować wybierając pasek do spodni?

Bez względu od miejsca, typu oraz towarzystwa warto nie przesadzać z przesadnym przygotowaniem stroju. Warto pamiętać o dobrej zabawie.

Kobiety

O ile rozwiązania Panów wydają się zawsze szybkim i trafnym wyborem to decyzje Kobiet to niekiedy pasmo długich stylistycznych porażek. Przede wszystkim warto zacząć przygotowania długo wcześniej. Statystycznie Panie spędzają więcej czasu, stąd im szybciej takim nie gorzej. Jakie propozycje na ten sezon karnawałowy? Zdecydowanie wszystko co w kolorze czerwieni oraz pomarańczy . Wracające do łask stylistów będą szykiem mody. Warto zaopatrzyć się w sukienkę w oba kolory. Gdy natomiast udajemy się na bal karnawałowy warto dobrać się strój w zgodzie z takim co partner będzie miał na sobie. Jeśli jest to bal otwarty to warto wyśrodkować stylizacje. Sukienki w kolorze czarnym mogą być rozstrzygnięciem standardowym i nudnym jednocześnie. Warto podkreślić własną oryginalność przy jednoczesnym stonowaniu stroju.

Niezależnie od miejsca, typu i towarzystwa warto nie przesadzaj z nadmiernym przygotowaniem stroju. Warto pamiętać o dobrej zabawie.